Soğuk Havaya Rağmen Yoğun ilgi

TÜRKİYE’NİN ÖNÜNÜ KESMEK İSTİYORLAR
27 Mart 2019
İlçemize Yatırım Çekeceğiz
28 Mart 2019

Soğuk Havaya Rağmen Yoğun ilgi

Akyazı Yeni Mahalle Sakinleriyle buluşan cumhur İttifakı Ak Parti Adayı Bilal Soykan sokakta toplanan mahalleliye seslendi.
Yeni mahalle sakinlerinin daveti üzerine sokakta mahalleliyle buluşan başkan adayı Bilal Soykan’ı soğuk havaya rağmen çok sıcak ve samimi karşılandı.
Soykan” Göreve Gelir gelmez planlarımız dahilinde vadettiğimiz tüm projeleri ve Hizmetleri programlayıp bir bir gerçekleştireceğiz“ Bizim bir sloganımız az laf çok iş. 31 Mart’ta takdir ederek bize oy verirseniz Akyazı’da var gücümüzle sizler için çalışacağız. Biz hesap kitap bilen adamlarız belediyecilik yaptık, tecrübeye sahibiz. Biz vatandaşımızı boş vaatlerle kandırmıyoruz. Geldiğimizde öncelikli projelerimizi ivedilikle hayata geçireceğiz. Belediye olarak asli hizmetlerimizi sürekli ve öncelikli yapacağız bunların dışında gerek büyükşehir belediyemiz gerekse hükümetimizden alabildiğimiz tüm yatırımları ilçemize kazandıracağız. Hoş ve samimi karşılamadan dolayı mahalleliye teşekkür etti. Mahallelinin eve davet ettiği ekip daveti geri çevirmedi. Ev sohbetlerinin ardından program sona erdi.
Programa Cumhur İttifakı Belediye başkan adayı Bilal Soykan , Ak Parti ilçe Başkanı Mesut Ekrem , MHP ilçe başkanı Ali Dertli, Meclis üyesi adayları katıldı.