Sağlık Çalışanlarımızı Ziyaret Ettik

Alaağaç ve Karaçalılık Mahallelerimizi Ziyaret Ettik
14 Mart 2019
Bu Seçimi Beka Meselesi Olarak Görüyoruz
15 Mart 2019

Sağlık Çalışanlarımızı Ziyaret Ettik

Cumhur İttifakı Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ilçede görevli doktor ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan ve AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ilçe kadın kolları Oya Asan 14  Mart Tıp Bayramı nedeniyle Akyazı ilçe Sağlık müdürlüğü  Toplum Sağlığı merkezleri ile Akyazı Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek doktor ve sağlık çalışanlarına çiçek vererek  tıp bayramını kutladı.

Akyazı Devlet Hastanesi Başhekimi Yavuz Tepeçınar ile de görüşen Bilal Soykan, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren tıp çalışanlarının 14 Mart Tıp bayramını kutladığını söyledi.

Hekimlik mesleğinin her zaman kutsal, saygın ve onurlu bir meslek olarak görüldüğünü anlatan Soykan; ” Sağlık hizmetlerinde ulaştığımız düzey fevkaladedir. Ülkemizdeki sağlık teknoloji ve hizmetleri bugün birçok ülkeye kıyasla çok iyi durumda olmasının başlıca nedeni  çok  iyi yetişmiş bir o kadar da fedakar hekimlerimizin olmasıdır. Toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına hizmet veren değerli hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp bayramını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.