İlçemize Yatırım Çekeceğiz

Soğuk Havaya Rağmen Yoğun ilgi
28 Mart 2019
TÜRKİYEYİ 2002 ÖNCESİNE DÖNDÜRMEK İSTİYORLAR
29 Mart 2019

İlçemize Yatırım Çekeceğiz

Cumhur İttifakı Ziyaret Etmedik Esnaf Bırakmıyor

Cumhur İttifakı Ak Parti belediye başkan adayı Bilal Soykan, Ak Parti ilçe Başkanı Mesut Ekrem, MHP ilçe başkanı Ali Dertli esnaf ve kahvehane ziyaretlerini sürdürüyor.

Ziyaret kapsamında Çarşı esnafı ve Kahve hanelere gidildi.

Soykan” Esnafımızın sorunlarını biliyoruz. İlçemize yatırım çekeceğiz. Belediyecilik olarak halkımızın refah seviyesini yükseltmeyi amaçlıyoruz. İlçemize daha fazla yatırım çekebilmek için milletvekillerimiz iş adamlarımızla görüşerek Akyazı’ya daha fazla yatırım çekeceğiz. Göreve geldiğimizde ilçemiz için var gücümüzle çalışacağız“ dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem

İlçemize kurulan ve önümüzdeki eğitim yılında açılacak olan üniversitemiz, Yine ilçemize yapılacak olan büyük turizm projeleri var, şuan yapımı devam eden spor kompleksleri tamamlandığında ilçe esnafımıza yansıyacaktır. KYK yurdumuz hizmete başladı Adapazarı ve civarlarından çok sayıda öğrenci ilçemizde konaklıyor.  Bunların yanı sıra ilçemiz termal turizm ve termal seracılık bölgesi ilan edildi. Bunlarla ilgili yatırımcılar ilçemizde yer bakmaya başladı. Tüm bunlar ilçemiz için ekonomik kazanımlardır. “dedi.

MHP İlçe Başkanı Ali Dertli
Sayın Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin oluşturduğu cumhur ittifakında adayımız Bilal Soykan için var gücümüzle çalışıyoruz. Akyazı’da çalmadık kapı bırakmıyoruz. Bu seçim yerel seçimin üstünde bir Beka seçimine dönüştüğünü açıkça görülüyor. Bazı  partiler bölücülerle iş birliği içerisinde girmiş bu durumda Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizde adaylarımızın kazanması için gerek meclis üyesi arkadaşlarla gerekse partili ülküdaşlarımızla sürekli çalışıyoruz. Halkımızın tüm bunları gördüğüne inanıyoruz.” Dedi.